Bańki 12 sztuk, które aktualnie możemy pozyskać w sklepach są odmianą dawno stosowanych baniek szklanych, które nasze babcie rozgrzewały i stawiały nam na ciele w okresie przeziębienia. Bańki próżniowe są zwykle wykonane ze szkła z pompką są wyjątkowo funkcjonalne w użyciu. Bańki 12 sztuk fajnie jest kupować właśnie w zestawach. Dzięki czemu od razu mamy bańki 12 sztuk różnych kształtów. Inne bańki próżniowe stosowane są do nóg i większych powierzchni, a inne do buzi- tutaj używamy najmniejsze dostępne w sklepach. Masaż winien być prowadzony regularnie wtedy zauważymy najwspanialsze efekty, które pojawią się już około 2 tygodni po rozpoczęciu ich stosowania. Bańki 12 sztuk mogą być umieszczane na zlecenie fachowca, nie powinniśmy terapii przeprowadzać samemu. Jednak sporo osób jeszcze w mieszkaniach wybiera tę metodę leczenia infekcji. Bańki próżniowe na co nam pomogą:

  • bańki 12 sztuk idealnie sprawdzając się przy infekcji górnych dróg oddechowych, a szczególnie grypy, zapalenia tchawicy
  • bańki próżniowe bardzo pozytywnie radzą sobie z stanami infekcyjnymi płuc
  • bańki 12 sztuk uśmiercają ból w usuwaniu zapalenia nerwów gdy np ból korzonków,ostre i długie zapalenie stawów
  • bańki próżniowe wpływają na migreny, bolesne menstruacje czy ich brak

Kiedy potrafimy zrozumieć bańki 12sztuk mogą pomóc nam na sporo infekcji. Ale jak każdy wyrób nie może być używany przez osoby z problemami z układem krwionośnym, zbyt dużym ciśnieniem oraz kobiety które mają stan podgorączkowy.

Bańki próżniowe jak powinno się je postawić? Aby bańki 12 sztuk były postawione prawidłowo, powinniśmy na początku położyć pacjenta na brzuchu w ciepłym miejscu. Miejmy na uwadze, żeby w pokoju nie było przeciągu ponieważ potrafimy jeszcze bardziej się rozchorować. Bańki próżniowe, aby postawić na plecach powinno się naszą cerę odpowiednia nakremować. Możemy to wykonać za pomocą olejków dostępnych na rynku, które kupujemy w każdym sklepie. U dorosłego bańki 12 sztuk powinniśmy ustawić około 30, u niemowląt ich ilość będzie oczywiście mniejsza. Cały zabieg trwa około 15 minut, a po nim musimy pacjenta przykryć grubą narzutą. Bańki próżniowe, mogą być również prowadzone po plecach chorego, jednak wtedy będzie to masaż, jaki będzie miał bardzo korzystny wpływ na nasze samopoczucie.
Bańki próżniowe w których punktach nie wolno ich stawić?

  • bańki 12 sztuk nie powinniśmy postawić w miejscu, gdzie cera jest nieprawidłowa albo posiada obrzęk.
  • bańki próżniowe nie powinno się umiejscowić na kluczowych tętnicach i kręgosłupie.

Bańki 12 sztuk z pomkną są wbrew opinia bardzo proste i natychmiastowe w obsłudze. Ustawiamy bańki próżniowe na skórze, a wówczas za pomocą pompki wysysamy z nich powietrze. Zassana skóra nie powinna nas boleć. Jeżeli masaż będzie źle wykonany to po paru godzinach po nim na skórze zrobią się się krwiaki. Masaż jest jak niezwykle bezpieczny i chyba można go polecić wszystkim jako zdrowy antybiotyk. Najlepiej jeśli bańki 12 sztuk i masaż nimi robiony w prestiżowym gabinecie pod okiem lekarza. Ważne jest, żeby taka osoba miała bogate doświadczenie, a bańki próżniowe były wcześniej zdezynfekowane po kolejnym użytkowniku. Pamiętajmy że zachowanie norm bezpieczeństwa jest dla naszego zdrowia szczególnie ważne.