Wałek dr lyapko jest to aplikator, który cieszy się coraz ogromniejszą sławą. Jego marka wzięła się od słynnego Dr Nikolay Lyapko, który nie tylko jest wspaniałym specjalistą, ale osobą bardzo docenianą w świecie refleksologii. Wałek dr lyapko miał pomóc rehabilitację, poprawić nasze nastawienie. Pierwszy aplikator został zrobiony w 1988 roku. Wraz z postępem jego budowa także materiał dostosowywał, aż do tych które obecnie możemy kupić w sklepach medycznych. Wałek dr lyapko możemy dziś dostać w 5 generacji, nie posiada zamienników. Jest to autorski projekt. Wałek dr lyapko jak się prezentuje? Wałek dr lyapko, który zrobiony jest z gumy, pokryty dedykowanymi igłami. Wypustki są zrobione z takich metali jak: miedź, żelazo, cynk, nikiel czy srebro. Wałek dr lyapko może posiadać odmienne rozmiary. Zwykle możemy poznać: Wałek dr lyapko do twarzy 3,5 mm. Jest to akcesorium poręczne, z jakim każdy bez problemu sobie poradzi. Ujędrnia, napina skóra, polepsza stymulacje kolagenu. Wałek dr lyapko uniwersalny 3,5 mm Wałek dr lyapko duży 5,0 mm ten typ używamy na wyższe partie ciała jak uda. Pozwala zachować zdrowy wygląda skóry. Pozwala w konfrontacji z cellulitem. Wałek dr lyapko zalety jego używania:

  • redukuje cellulitem
  • ulepsza przemianę materii
  • ujędrnia i napina skórę
  • polepsza trawienia – aplikatory ułatwiają pracę jelit, wątroby czy też żołądka.
  • działa przeciwbólowo, szczególnie w wypadku rwy kulszowej
  • ulepsza ogólny stan zdrowia, dlatego w długiej perspektywie możemy odejść od tabletek przeciwbólowych.
  • ułatwia nam się zrelaksować
  • łagodzi napięcie mięśniowe
  • zmniejsza opuchlizny także stany zapalne,
  • poprawia stan cery i odmładza ją.

Wałek dr lyapko jak wpływa na nas? Ważne miejsce ma tutaj wielkość wałka do obszaru używania i ilości wypustek. Wałek dr lyapko wywołuje reakcję miejscowo-odcinkową oraz ogólną. W miejscu, w jakim będziesz robić masaż, prędko zobaczysz doskonałe efekty. Ujędrniona, zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra bez rozstępów i cellulitu. Wałek dr lyapko winien być używany systematycznie co najmniej 10 minut na każdej masowanej części ciała. Dokładny czas jego użytkowania jest zależny od preferencji i odczucia bólowego osoby masowanej. Jeśli wałek dr lyapko ma być stosowany do pleców powinno się poprosić druga osobą do wykonani masażu. Sami nie będziemy w stanie tegoż zrobić. Wałek dr lyapko https://med-store.pl/aplikatory-wieloiglowe-lyapko/30 bez problemu możemy używać sami w mieszkaniu. Jednak zanim to uczynimy powinniśmy zapoznać się z przeciwwskazaniami. W momencie pierwszego użycia zarejestrujemy jak wałek dr lyapko oddziałuje na niektóre przez nas partię ciała.

Na wstępie masaż nie powinien trwać dłużej niż 5-8 minut, byśmy się do niego nie zniechęcili. Musimy również zaobserwować, czy nie mamy po jego stosowaniu nie występuje się u nas reakcja alergiczna. Wałek dr lyapko to wyjątkowa także bardzo przydatna technologia do poprawy elastyczności naszej cery. Użytkowanie go systematycznie naprawdę może przynieść rewelacyjne i błyskawiczne wyniki.