Mata z kolcami do akupresury dla kogo się nadaje?
Czy mata z kolcami będzie dobra dla Ciebie? Mata z kolcami z poduszką który dobrać rozmiar? Jeżeli dręczą cię te wszystkie pytania namawiamy do zapoznania się z poniższym artykułem, w którym postaramy się odpowiedzieć na powyższe zagadnienia. Coraz więcej pań ma siedzący tryb życia, bycie w jednej pozycji niejednokrotnie doprowadza do przewlekłych bólów karku lub szyi. Mata z kolcami do akupresury stanowi klasyczne rozwiązanie i działa w zmniejszenie bólu. Mata z kolcami do rehabilitacji do czego się nadaje? Mata z kolcami na kręgosłup została ona opracowana przez chińskich lekarzy, interesujących się akupresurą. W zależności od dobranego zestawu potrafimy mieć – mata z kolcami z poduszką, jaka występuje w nietypowych rozmiarach. Wszystkie elementy pokryte są wypustkami, które pod wpływem ciężaru naciskają bolące miejsca. Nacisk działa na organizm w ten sam sposób co zwykły masaż – zmniejsza napięcie mięśniowe, wzmacnia układ krwionośny. Działa kojąco na nasz układ. Kolce są wykonane z plastiku czy metalu te z niklu czy srebra nie są dziewczyn zaczynających, bo mogą powodować duży ból. Kolce umieszczone są w kilkunasty rzędach do maty, dzięki czemu ucisk jest równy. Występują one w różnej liczbie, są mata z kolcami z poduszka które posiadają nawet 17 tysięcy kolców. Nieznaczne zaczerwienienie skóry oraz delikatne wgłębienia informują o leczniczym działaniu maty i lepszym ukrwieniu określonego miejsca.
Przy jakich problemach zdrowotnych mata z kolcami będzie efektywna?odpowiednia?

  • bóle stawów
  • bóle kręgosłupa
  • skórka pomarańczowa
  • stress
  • łagodzenie bóli miesiączkowych

Mata z kolcami do rehabilitacji jak wspomaga? Są niezmiernie praktyczne w zastosowaniu. Wystarczy położyćsię na delikatnym podłożu i po prostu się na nich położyć. Efektywne jest to by miejsce kontaktu z wypustkami, które nas boli było pozbawione ubrania. Jeśli na samym wstępie spoczywanie na macie z kolcami przynosi nam ból możemy ją pokryć cienkim ręcznikiem. Dużo pań, bardzo chwali sobie działanie maty, jednak pamiętajmy, by używać ją stale. Jeśli chcemy zminimalizować ucisk na organizm możemy mate położyć na sprawnym podłożu, wtedy ucisk na nasze ciało będzie słabszy. Mata z kolcami na kręgosłup https://med-store.pl/akupunktura-i-akupresura/maty-do-akupresury/12/4 – osoby początkujące i wyjątkowo wrażliwe na ból mogą zaczynać przygodę z kolcami od 5 do 10 minut masażu dziennie i idealnie jeśli będą to wypustki z plastiku. Gdy przyzwyczaisz się do ucisku, będziesz w stanie korzystać z maty coraz dłużej. Mata z kolcami na kręgosłup możesz nawet przebywać na niej 40 minut dziennie, oglądając tv czy siedząc przy komputerze.

Mata z kolcami do akupresury to świetny lekarstwo na konfrontację z bólem w prywatnym zaciszu. Lecz przed jej używaniem winniśmy się umówić ze rehabilitantem, który dokładnie zaleci nam wykonywane zadania. Pamiętajmy, że mata z kolcami do akupresury nie zastąpi nam dobrej terapii, natomiast na pewno nam pomoże jeżeli będziemy ją właściwie i regularnie stosować. Dodatkowo, ciało po sesji wypoczywania na macie do akupresury jest odprężone, zrelaksowane. Zaleca się, aby położyć się na macie przed snem, co sprawi szybsze zaśnięcie oraz głęboki sen.
Mata z kolcami z poduszką przeciwwskazania do użytkowania

  • otwarte rany lub infekcja skóry
  • padaczka
  • choroby układu krążenia
  • ciąża