Mata do akupresury na ból głowy to artykuł, jaki przynosi nam pomoc w przypadku wielu dolegliwości. Najczęściej możemy wymienić:

  • mata do akupresury na brzuch
  • mata do akupresury na cellulit
  • mata do akupresury na ból głowy
  • mata do akupresury na kręgosłup
  • mata do akupresury na migreny

Tego modelu mata do akupresury na kręgosłup może być stosowana przez nas w zaciszu domowym. Jednak sugerowane jest udanie się do specjalisty, zdiagnozowanie kłopotu, a następnie poznanie odpowiednich technik stosowania maty. Mata do akupresury na migreny jej głównym przeznaczeniem jest rzeczywiście zmniejszenie bólu czy to głowy, kręgosłupa. Jednak mata do akupresury na cellulit ułatwi nam również w konfrontacji z pomarańczową skórką i uelastyczni nasz brzuch. się bowiem, iż taka mata do akupresury na kręgosłup pozwoli nam złagodzić tez rwę kulszową oraz nieco obniżyć ciśnienie. W efekcie pozwala to obniżyć napięcie mięśniowe oraz ból w uciskanym miejscu. Warto wspominać o systematyczności. Regularne stosowana mata do akupresury na migreny pozwoli uregulować pracę systemu nerwowego, sercowo-naczyniowego, odpornościowego oraz oddechowego.

Każda mata do akupresury na brzuch posiada dobrze wyprofilowane igły lub wypustki. Potrafią być one stworzone z materiału ABS lub metali takich jak nikiel, srebro, żelazo, cynk i miedź. Metalowe wypustki na macie są dedykowane dla osób doświadczonych w ćwiczeniach, które wcześniej ćwiczyły na kolejnych rodzajach mat oraz nie spawają one im bólu. Mata do akupresury na cellulit zrobiona z tworzywa ABS przeznaczona jest dla osób początkujących, które zaczynają swoją przygodne z matą. Dla osób chudych oraz z dużą nadwrażliwością na bodźce polecamy maty o niższej ostrości wypustek. Mata do akupresury na kręgosłup – jaką nabyć? Wbrew pozorom nie jest to działanie łatwe. W magazynach możemy spotkać wiele gatunków mat i zwykle nie wiemy, jaka będzie dla nas najodpowiedniejsza. Jeśli mata do akupresury na kręgosłup jest potrzebna ci w pracy – jesteś rehabilitantem i dużo pań korzysta z niej regularnie powinieneś wybrać taką, którą można swobodnie zdezynfekować. Jeśli chcemy ją kupić dla siebie to wybór jest faktycznie duży. Mata do akupresury na brzuch a jej wielkość? Gdy czujesz ucisk czy ból w jednym miejscu możesz kupić mate niewielkich wymiarów. Ale jeżeli przeszkadza Ci ból pleców powinieneś kupić taką by swobodnie się na niej ułożyć. Mata do akupresury na cellulit z olbrzymią liczbą wypustek będą idealniejszym wyborem, gdyż dzięki nim zabieg na 100% będzie trwał krócej.
Ile leżeć na macie?
Wszystko uzależnione jest od stopnia zaawansowania konkretnej osoby. Mata do akupresury na migreny powinno stosować się blisko 30 do 50 minut. Jednak na samym wstępie będziemy odczuwać ból, więc czas korzystania z maty będzie krótszy. Mata do akupresury na cellulit można stosować tak rzeczywiście systematycznie, chyba że zaobserwujemy na naszym ciele zmiany w formie np. siniaków. Wtedy najkorzystniej zrobić parę dni przerwy, aż zasinienia wchłoną się. Najważniejsza jest to by mata do akupresury na brzuch była stosowana regularne, dzięki czemu szybciej zaobserwujemy zniwelowanie dokuczającego nam bólu.