Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo robi się coraz mocno popularna. Akupresura wywodzi się z Azji i polega na nacisku określonych punktów na ciele. Mata do akupresury eco jest niezwykle bezpieczna w użytkowaniu, a stosowana jest głównie do leczenia bóli przewlekłych np karku. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo jest od wielu lat używana do walki z dyskomfortem pleców. Została wymyślona przed specjalistów. Pierwsze informacje o akupresurze potrafimy już spotkać 7 tys lat temu. Mata do akupresury eco opiera się zasadniczo z maty i dodatkowo możemy do zestawu nabyć poduszkę, która również pokryta jest kolcami.
Czym kierować się przy wyborze maty? Są 3 główne elementy, jakie mogą mieć wpływ na nasz wybór. Pierwszy z nich to jaki rozstaw wypustek posiada mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo, jej wielkość oraz materiał z którego została wykonana. Mata do akupresury eco jak sama nazwa wskazuje została stworzona z surowców ekologicznych głównie z lnu i włókna kokosowego. Kolce są pokryte antybakteryjnym materiał, dzięki czemu mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może być wykorzystywana przez parę osób. Jeżeli chodzi o rozstaw wypustek im jest ich więcej to mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo https://med-store.pl/pokaz-produkt/mata-do-akupresury-4fizjo-lniana-z-luskami-gryki-i-kokosem-czarno-zlota/3136 będzie skuteczniejsza w leczeniu. Standardowo posiadają one około 4 tys wypustek ale są i takie, jakie posiadają ich aż 8 tys. Jednak przed jej kupnem musimy wsiąść po uwagę ból jaki często taka mata do akupresury eco możne u nas wywołać. Jeżeli nigdy nie mieliśmy do czynienia z matami to winni je najpierw przetestować i odkryć taką która nam najbardziej odpowiada.

Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może mieć również rożną wielkość. Jeżeli chcesz ją stosować w domu i nacisk ma być na dużo punktów akupunkturowych to polecam dużą matę. Jeżeli mata do akupresury eco ma być przez ciebie zabierana do pracy lub na siłownię i planujesz nią łagodzić ból w małej części to możesz swobodnie kupić mniejszą matę. Dodatkowe wyposażenie do maty to np poduszka lub torba, dzięki której szybko spakujemy nasz sprzęt. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie pomocna przy:

  • dyskomforcie pleców (np. rwa kulszowa),
  • zmianach zwyrodnieniach,
  • stanach zapalnych narządu ruchu,
  • bólach stawów,
  • migrenach, porannych sztywnościach karku,
  • dyskomforcie kończyn,
  • stanach ogólnego osłabienia oraz osłabienia naszego ciała,
  • stanach depresyjnych i stresowych.

Jak każdy sprzęt posiada również przeciwwskazania jakie są skierowane do dziewczyn w ciąży, jak również osób, jakie mają otwarte rany. Mata do akupresury eco nie tylko ułatwi złagodzić cierpienie oraz obniżyć napięcie mięśniowe, ale po takiej sesji Twoje ciało jest, odprężone i wypoczęte . Standardowo powinniśmy jej używać około 20 minut dziennie. Pamiętajmy jednak, że mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo musi być stosowana często. Osoby początkujące na samym początku mogą odczuwać ból, ale łatwo do niego się przyzwyczajają, a po kilku sesja będzie on już o wiele mniejszy.