Elektrostymulator COMPEX to zabieg rehabilitacyjny, który polega na pobudzaniu określonych nerwów lub mięśni, które przez wyemitowany impuls elektryczny wywołuje skurcz. Elektrostymulatory COMPEX to całkowicie oryginalna oraz stabilna metoda walki z bólem. Elektrostymulator mięśni COMPEX wykorzystywana są w Polsce od niedawana, jednak dzięki temu, że urządzenia są łatwo dostępne, ktokolwiek z nas może je zakupić także stosować sam w mieszkaniu. COMPEX może być eksploatowany w mieszkaniu i jest w 100% bezpieczny.
Elektrostymulator COMPEX możemy podzielić je na 2 rodzaje:

 • TENS – wykorzystywana do usuwania dolegliwości bólowych. Świetnie sprawdza się przy bólach reumatycznych, a również przy urazach.
 • EMS – przekazuje impuls do nerwów motorycznych doskonale sprawdza się przy kontuzjach i do pobudzenia mięśni u osób leżących. Niweluje także pojawienie się zakrzepicy po wszelakich operacjach chirurgicznych.

COMPEX jest imponującym sposobem na zmienienie u nas

 • ukrwienia
 • działania mięśni po zabiegach
 • łagodzenia ból
 • przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej
 • rozwijania masy mięśniowej

Stymulacja TENS jest zapisywana w przypadkach redukowania odczuwania bólu:

 • po operacjach/zabiegach
 • przy fizjoterapii
 • fantomowego
 • przy kontuzji

Celem terapii EMS jest: wzmocnienie i rozbudowanie danego mięśnia czy grup mięśni. Elektrostymulator mięśni COMPEX jak działają? Elektrostymulator COMPEX zasadniczo stosuje się tutaj COMPEX TENS, który ogranicza ból jednak miejmy na uwadze, że go nie niweluje.

Elektrostymulator mięśni COMPEX powoduje skurcze mięśniowe wymuszane impulsami elektrycznymi. Skurcze mogą przyjmować charakter masażu rozluźniającego mięśnie oraz polepszającego samopoczucie. COMPEX mini sprawdza się też doskonale przy spalaniu tkanki tłuszczowej. Impulsy jakie są wywoływane przez COMPEX powodują skurcz danych mięśni. By zrobić skurcz organizm musi pobrać energie i dzięki temu spala on tkankę tłuszczową. Elektrostymulatory COMPEX nigdy nie zastąpią nam ruchu i mogą wyrzeźbić tylko małą grupę mięśni. One samo jako narzędzia są po prostu stosunkowo niewielkie. Nowoczesne oraz łatwe w eksploatacji stymulatory są świetnym wyjściem dla poszukujących sprzętu do terapii elektrostymulacją EMS w mieszkaniu także w przychodniach medycznych. Rzeźbienie figury użycie – elektrostymulator mięśni compex staje się coraz bardziej powszechne, a dzięki innowacyjnej aparaturze także znacznie skuteczne. Obszary najczęściej poddawane zabiegowi wśród kobiet to brzuch, uda oraz pośladki. Elektrostymulator COMPEX leczenie nietrzymanie moczu. Ten styl za pomocą COMPEX staje się niezwykle popularny w fizjoterapii uroginekologicznej. Leczenie ma za zadnie ćwiczenie niełatwo mięśni Kegla u pań. Elektrostymulatory COMPEX stosowane są najczęściej u kobiet po ciężkich porodach lub zabiegach. Naturalna stymulacja tej partii mięśni niestety jest znacznie wymagająca i tutaj z pomocą przychodzą nam elektrostymulator mięśni COMPEX, które pobudzają je do pracy niwelując nieprzyjemnym skutkom ich osłabionej siły mięśniowej.