Bańka silikonowa antycellulitowa są coraz bardziej przystępne. Co prawda były już wykorzystywane w naprawdę dawnych czasach. Bańki chińskie antycellulitowe się z medycyny Chińskiej. Bańki chińskie do masażu mogą być wykonane z rożnego produktu możemy wyróżnić:

W zależności od ich sposobu używa się je na rozmaite rodzaje:

  • Bańka silikonowa antycellulitowa akupunkturowa – wykorzystywane są często poprzez rehabilitantów i używane w odpowiednich punktach na skórze określonych właśnie poprzez systemy akupunkturowe,
  • bańki chińskie do masażu próżniowe – ich idea działania opiera się na zassaniu powietrza i utworzenia podciśnienia. Są one używane na zimno,
  • bańki chińskie antycellulitowe ogniowe, które spalają tlen dzięki podpaleniu brzegów naczynia,
  • bańka silikonowa antycellulitowa cięte tu poprzez nacięcia na skórze krew jest zasysana do środka.

Bańki chińskie do masażu możemy nabyć właściwie w którykolwiek sklepie kosmetycznym. Są one do nabycia w różnych rozmiarach i barwach. Najbardziej atrakcyjne są u nas bańki chińskie antycellulitowe gumowe. Są one najczęściej używane w klinikach podczas masażu. Dużo z nas również korzysta z nich w mieszkaniu w czasie codziennej pielęgnacji. Bańka silikonowa antycellulitowa duże stosowane są na partie ciała takie jak plecy czy uda. Bańki chińskie do masażu mniejsze używane są do masażu przedramienia a najmniejsze do masażu twarzy. W starożytnych czasach zwykle używano bańki ogniowe i były one używane do leczenia przeziębienia lub zapalenia oskrzeli. Obecnie powszechnie używa się bańki chińskie antycellulitowe jako masaż wygodny do likwidowania cellulitu czy spalania tłuszczu. Jak stawiać bańki chińskie do masażu w domu. Skóra winna być oczyszczana. Zabieg bańkami polega na wytworzeniu próżni z powietrza do wnętrza bańki, ale żeby odpowiednio był wykonywany nasza skóra musimy być dokładnie naoliwiona.

Do tego zabiegu najbardziej polecane są olejki naturalne jak makadamia czy kokosowy. Jeśli bańki chińskie do masażu pozostaną zassane za mocno może pojawić się krwiak. Żeby uniknąć takiej sprawie zwykle możemy troszkę odessać bańki chińskie antycellulitowe. Masaż nie powinien sprawiać nam dyskomfortu, zatem doskonale jak na chwila ważnych serii pójdziemy do masażysty, który nauczy nam jak masować nasze ciało. Musimy też zwrócić uwagę na to żeby masaż był robiony w stronę serca przenigdy nie na odwrót co jest niezwykle ważne. Również ruchy powinny być okrężne i rzetelne. Powinien on trwać od 20 do 30 minut i być robiony systematycznie co 2-3 dni. Rozsądnie jest też po takim zabiegu użyć oliwki antycellulitowe rozgrzewające, które mają za zadnie spalić tkankę tłuszczowa. Bańka silikonowa antycellulitowa nie mogą być używane przez kobiety z problemami sercowymi, jak też poprzez kobiety ze skórą naczyniową. Po takim zabiegu mogą pojawić się pęknięte naczynka, które będziemy musieli niwelować tylko laserem. Zatem warto jest przed zabiegiem zasięgnąć opinii fachowca. Jeśli już zdecydujemy się na ich nabycie, miejmy na uwadze by wybrać właściwe dla nas. Możemy też poczytać oceny i wyselekcjonować takie, które cieszą się najlepszymi. Bańki chińskie do masażu są naprawdę wyjątkową wersją na naprawę naszej sylwetki, a masaż jeśli jest robiony dobrze należy do ciekawych.