Stół rehabilitacyjny to niezastąpiony element wyposażenia gabinetów rehabilitacyjnych, masażu, a również gabinetów kosmetycznych. Szczególnie istotne jest to, żeby przed kupnem wyselekcjonować właściwy polski stół do rehabilitacji, wygodny dla chorego, lecz też poprawiający pracę masażysty.
Jak wyselekcjonować pośród tylu ofert stół do rehabilitacji, który spełni wszystkie nasze oczekiwania?
Musi się odpowiedzieć na parę poniższych zagadnień:
Jakie zadanie będzie miał stół rehabilitacyjny? Na samym wstępie należy ustalić, gdzie stół do rehabilitacji będziemy używać czy stacjonarnie jedynie w klinice, czy jednak będziemy jeździć do klienta. Polski stół do rehabilitacji https://med-store.pl/stoly-do-masazu-i-rehabilitacji/7 stacjonarny zastosowany jest jedynie w gabinetach czy placówkach medycznych. Taki stół do rehabilitacji jest ogromniejszy, posiada stabilniejszą formę również o wiele więcej funkcji. Jego istotna wadą jest waga, jest on po prostu ciężki także nie można go przenieść. Stół do rehabilitacji stacjonarny możemy zakupić z znaczniejszą liczbą elementów, które na 100% poprawią nasz komfort pracy. Ustalana wysokość lub odpowiednie ułożenie zagłówków, pozwala bowiem na izolację danych obszarów ciała oraz ćwiczenie wyselekcjonowanych mięśni. Funkcja fotela umożliwi nam podniesienie chorego do pozycji siedzącej, która także jest niesłychanie praktyczna.

Stół do rehabilitacji z możliwością sterowania na pilota stał się bardzo wspaniałym rozwiązaniem wśród masażystów. Powinniśmy pamiętać, że polski stół do rehabilitacji może także składać się z 5-7 cześć, używany jest on przeważnie w terapii manualnej. Dlatego określenie zakresu pracy poprzez rehabilitanta ma też duże znaczenie. Stół do rehabilitacji przenośny, na 100% będzie obejmował ograniczoną funkcjonalność w porównaniu do stołu stacjonarnego. Stół rehabilitacyjny przenośny prezentuje się:

  • Małą wagą
  • Lekką konstrukcją
  • Mobilnością
  • Ceną stołu

Istotna funkcja stołu do rehabilitacji to także jego składanie, które musi odbywać się prosto i lekko. Regulacja takiego stołu rehabilitacyjnego jest również zasadniczym elementem wyposażenia. Powinien mieć odpowiedni pokrowiec i wózek do transportu, by prosto można było spakować polski stół do rehabilitacji i zawieźć do klienta. Polski stół do rehabilitacji a walory estetyczne? Ważne jest żeby stół rehabilitacyjny, który jest w istotnym punkcie gabinetu odznaczał się dużymi walorami estetycznymi. Kolor stołu winien pasować do gabinetu, a materiał wykorzystany do wyrobu stołu winien być stworzony ładnie. Dobry stół do rehabilitacji jest nie tylko estetyczny i modernistyczny wygląd, lecz też świadczy o wpływu naszego gabinetu. Komfort pacjenta, a polski stół do rehabilitacji. Większy blat, na 100% będzie korzystniejszy dla chorego do leżenia. Blaty jakie ma stół do rehabilitacji to typowo 60 cm może być zwiększony o kolejne 20 cm czy nawet może mieć szerokość 90 cm. Pianka im jest ona pełniejsza, tymże kobieta masowana na stole odczuwał korzystniejszy komfort. Pianka nie wypływa znacząco na wagę stołu, więc możemy także nabyć bardziej komfortowy przenośny stół do rehabilitacji. Kupując idealny dla nas stół do rehabilitacji powinniśmy też zwrócić uwagę na ochronę. Ile trwa, czy będziemy mogli przedłużyć okres gwarancyjny, jaki jest serwis itd. Stół do rehabilitacji powinien być nie tylko wygodny dla chorego, lecz też dla kobiety dokonującej masaż. Dlatego przed zakupem warto jest zaznajomić się z ocenami o wybranym przez nas modelu lub spytać o szczegóły w supermarkecie.