Bańki chińskie masaż twarzy jest niezwykle słynny w w Polsce. Musimy także spotkać się z definicją „facial cupping” , ale aby masaż dawał efekty należy go robić często i jeżeli nie posiadamy żadnych przeciwwskazań. Bańki chińskie do twarzy mają kształt grzybka, a pierwsze wzmianki o nich potrafimy odkryć już w starym Egipcie. Bańki chińskie masaż twarzy jego wersją może być zwykły masaż Kobido. Bańki chińskie na twarz w momencie masażu używa się jednak specjalne akcesoria – nie mają one zaworu, a podciśnienie wykorzystuje się dzięki stworzeniu efektu wyssania poprzez wciśnięcie grzybka. Wywołane są one ze profesjonalnej gumy. Masaż rozluźnia mięśnie, a zmarszczki robią się mniej widoczne. Bańki chińskie do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/banka-gumowo-szklana-do-masazu-prozniowego-twarzy-15-cm-1-szt/2944 ułatwią nam się zrelaksować, a dzięki temu, że napięcie na twarzy w czasie masażu zmniejsza się. Nasza twarz robi się promienna. Bańki chińskie na twarz jak używać? Na samym wstępie powinniśmy odpowiednio zmyć makijaż. Możemy do tego użyć mleczko do demakijażu lub inne dostępne na rynku kosmetyki. Musimy również zastosować piankę lub tonik, aby nasza cera miała dobre PH. Cerę winno się dobrze nawilżyć, aby bańki mogły się po niej poruszać płynnie. Do tego masażu możemy wykorzystywać równe skoncentrowane olejki, jakie w czasie masażu wchłonie nasza cera. Bańki chińskie do twarzy na samym wstępie stosuje się je w taki sposób aby pobudzić prace kluczowych naczyń limfatycznych. W następnych etapach bańki chińskie na twarz używa się od środka do zewnątrz tak aby zlikwidować nadmiar limfy. Czoło i skronie masujemy kolistymi ruchami. Po masażu cera jest lekko zaczerwieniona.

Dzieje się tak, ponieważ mocno pobudzamy krążenie krwi w tych partiach. Jeśli podczas zabiegu czujesz dyskomfort powiedz, aby lekarz uniósł troszkę bańki tak, aby dostało się do niej powietrze. Nie powinnaś już później odczuwać dyskomfortu. Bańki chińskie masaż twarzy zwykle trwa od 30 do 60 minut – w zależności od masowanego miejsca, cery klienta oraz takich działań dodatkowych, jak masaż relaksacyjny po zabiegu.
Bańki chińskie na twarz jakich rezultatów możemy się spodziewać po ich stosowaniu:

  • spłycenie zmarszczek
  • Wpłynie na naprawę elastyczności i sprężystości skóry,
  • Poprawi koloryt,
  • Pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny,
  • Poprawi ukrwienie tkanek

Rezultaty dostępne są już po około 1,5 miesiącu stosowania. Bańki chińskie masaż twarzy możemy zrobić około 2-3 razy w tygodniu. Częstotliwość powinna być dopasowana do indywidualnej wrażliwości cery. Raz w tygodniu, po przeprowadzonym zabiegu, można włożyć maskę, która jeszcze utrzymania efektów masażu. Bańki chińskie do twarzy kto nie powinien ich używać.?

  • cera naczyniową
  • żylaki i choroby układu krążenia,
  • rozmaitego rodzaju nowotwory,
  • schorzenia zakaźne,
  • w czasie menstruacji

Jeśli już zdecydujemy się na bańki chińskie na twarz musimy założyć, że ich funkcjonowanie daje efekty, ale musimy na nie poczekać. Warto jest zwykle przeprowadzić zabieg relaksujący po masażu, abyśmy mogli czuć się w pełni odprężeni.