Cellulit jest zmorą wielu pań. U kobiet ukazuje się obecnie najczęściej, ponieważ za jego pojawienie się odpowiadają żeńskie hormony płciowe estrogeny. W walce z nim dobrze sprawdzają się bańki chińskie do masażu na cellulit. Bańki chińskie na cellulit są metodą mało inwazyjną, ale powinno się rozumieć które dobrać także jak je używać. Na cellulit doskonale sprawdzają się bańki gumowe, bezogniowe. Ich historia sięga blisko 3000 tysięcy lat także pochodzą one z Chin. Bańki chińskie antycellulitowe występują w oryginalnych rozmiarach. Najmniejsze mają wielkości około 2 cm największe dochodzą do 10 cm. Masaż nimi polega na utworzeniu podciśnieniu. Bańka chińska antycellulitowe zasysają skórę, powodując duży masaż tkanki i przyspieszone krążenie. Wynikiem tego jest intensywniejsza przemiana materii i rozbijanie tkanki tłuszczowej. Warto też zauważyć, że masaż przywraca skórze jędrność i elastyczność. Bańki chińskie do masażu na cellulit powodują, że przemiana materii robi się błyskawiczna. Toksyn i niepotrzebnych produktów przemiany materii są wydalone z układu co zapobiega w sposób istotny powstawanie skórki pomarańczowej. Bańki chińskie do masażu na cellulit też redukują tkankę tłuszczową, modelują figurę, a co najistotniejsze regulują gospodarkę wodną ciała.
Bańki chińskie antycellulitowe kiedy rozpocząć masaż?
Na samym wstępie skóra winna być właściwie oczyszczana i osuszona. Aby bańki chińskie do masażu na cellulit zdały egzamin skóra musi być też odpowiednio nawilżona za pomocą olejku. Idealnie sprawdzą się tutaj naturalne preparaty ja olejek kokosowy. Później przyłożymy bańkę odpowiednich rozmiarów do wybranej części uda i przystępujemy do zabiegu. Powietrze powinno się zassać tak aby w bańce wytworzyła się próżnia. Istotne jest, by bańkę przesuwać, a nie ciągnąć do góry. Należy również pamiętać o możliwości wymiany ciśnienia zasysania mniej czy bardziej naciskając bańkę. Taki masaż powinien trwać mniej więcej 30 minut. Wcale nie wykonywać zabiegu bańką chińską na stojąco – wtedy siła grawitacji ciągnie limfę i krew w dół, więc masaż nie przynosi pożądanych rezultatów.
Bańki chińskie do masażu na cellulit które dają rezultaty?
Bańki chińskie cellulit dają niezwykle ciekawe skutki, jeżeli masaż robiony jest codziennie. Już po kilku tygodniach charakterystyczne jest zmniejszenie się skórki pomarańczowej, natomiast po około 6 miesiącach pełny jego zanik.

Bańki chińskie antycellulitowe na 100% ułatwią nam zmniejszyć cellulit, ale miejmy na uwadze, że świeża dieta, też przyczyni się do jego zaniku. Dlatego, że podczas trzymania diety redukowana jest tkanka tłuszczowa, jaka jest powodem skórki pomarańczowej. Poza tym właściwa dieta, wartościowa w korzystne wartości odżywcze, działa na poziom i kondycję skóry. Stosowanie bańki chińskie do masażu na cellulit na pewno pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie, jednak miejmy na uwadze, że ruch fizyczny jest także potrzebny, aby tkanka tłuszczowa powoli zanikała.