Mata do akupresury na kręgosłup znakomicie nadaje się do walki z bólem pleców. Mata z kolcami 4fizjo, jak wybrać taką, która będzie dla nas najlepsza. Nie jest to oczywisty proces, gdyż wybór na rynku jest coraz większy. Mata z kolcami do akupresury winnym być one dobrane do stopnia zaawansowania użytkownika, wytrzymałości na ból. Osoby, które już używały maty mogą wyszukać takie, które będą, silniej pobudzać punkty biologiczne. Mata z kolcami do leżenia będzie świetna dla kobiet zaczynających, które powinny wybrać z mniejszą liczbą wypustek i stępionych końcówek. Mata do akupresury na kręgosłup jaki winno się wybrać jej rozmiar. Na samym początku powinno się zastanowić się jaka części ciała i jakie punkty maja być pobudzane. Mata z kolcami 4fizjo, która ma wpływać na plecy i inne partie ciała winna być znaczących rozmiarów. Jednak jeśli interesuje nas akupresura tylko na jeden odcinek zatem winniśmy wybrać mniejszą matę. Mata z kolcami do akupresury mniejszych gabarytów szybko się zwija i możemy ją wziąć ze sobą do pracy. Będzie to wielką zaletą, bowiem będziemy mogli z niej korzystać w kilku miejscach. Mata z kolcami do leżenia zasady działania.

W chińskiej medycynie ludowej opisane jest, że punkty zwane jako ‘meridiany’ łączy je z kanałami przepływu energii ‘chi’. Ucisk dobrego miejsca stymuluje nasze zakończenia nerwowe, rozluźnia także łagodzi ból. Tak właśnie dział mata do akupresury na kręgosłup. Mata z kolcami 4fizjo najważniejsze zalet ze użytkowania jej to:

  • Zmniejszenie dolegliwości bólowych
  • Rozluźnienie napiętych mięśni
  • Zwiększenie ruchomości w stawach
  • Stymulacja układu nerwowego

Mata z kolcami do akupresury jak wybrać taką matę, żeby była dla nas właściwa. W zależności od miejsca, gdzie będziemy ja stosować . Jeżeli chodzi o matę do użytku indywidualnego możemy kupić ją z materiału, jeśli chcemy stosować ją w gabinetach masażu powinniśmy nabyć taką która jest wyprodukowana z plastiku lub gumy. Musimy ją zdezynfekować po każdym użytkowniku, w przypadku tkaniny nie będzie to możliwe. Mata z kolcami 4fizjo rodzaj kolców i ich połączenie Jeżeli już kiedyś ćwiczyliśmy na tego typu matach to możemy swobodnie zdecydować się na wypustki zbudowane z metalu. Jednak ta mata z kolcami do akupresury jest dla użytkowników zaawansowanych. Dla osób początkujących polecane są wypustki gumowe lub plastikowe. Ich rozstaw jest różny. W tradycyjnych matach sięga od 4.9 do 5,9 mm. Przeznaczone są te maty dla użytkowników szczupłych oraz dzieci. Jeżeli nie jesteśmy wytrzymali na ból i rozpoczynamy nasza historię to winni wybrać maty o rozstawie od 6 do 8 mm. Mata z kolcami do leżenia a pozostałe akcesoria. Zwykle możemy napotkać się z pakietem mata plus poduszka. Jest to nadzwyczaj korzystna alternatywa dla kobiet, które chcą podwyższyć nasze rezultaty i mieć lepszy komfort. Poduszka zawsze winna być dostosowana do wzrostu. Mata z kolcami do akupresury zyskały w naszym kraju bardzo dobre opinie. Dzięki nim możemy wspomagać proces leczenia w warunkach mieszkaniowych. Mata do akupresury na kręgosłup czy warto ją nabyć – jak najbardziej tak.