Roller z igłami do twarzy to urządzenie, jakie cieszy się coraz większą sławą. Mikro- nakłucia to jeden z tych zabiegów pielęgnacyjnych na który decyduje się bardzo wielka liczba kobiet. Jednak jak dobrać roller z igłami do twarzy, aby spełniał swoje pragnień oraz nam nie zaszkodził. Na rynku pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Jednak który wybrać dla nas. Nie jest to typowe zadanie|, jednak miejmy na uwadze iż roller z igłami do twarzy ma zazwyczaj za zadanie masaż oraz idealnie nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 choć część z nich prezentuje się podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te detale mają wpływ na skutki naszych zabiegów. Powstanie mikro nakłuć zapalnych, to podstawowe zadanie rollerów. Pobudzaj one syntezę kolagenu, dzięki czemu nasza twarz staje się miękka i niezwykle napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z zastosowaniem dobrych serum, powoduje, ze kosmetyki lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak zrobić zabieg? Oczywiście wiele gabinetów kosmetycznych proponuje zabieg mezoterapii, natomiast jeśli zamierzamy i wiemy dokładnie jak potrafimy go wykonać sami w mieszkaniu. Roller z igłami do twarzy powinien mięć odpowiednią wielkość igieł. Jeśli zależy nam na strefach oczu igły nie powinny być większe 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Powinniśmy zmyć makijaż, za pomocą odżywczego mleczka, a potem użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia idealnego twarzy
  • Dezynfekujemy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeśli nie jesteśmy wytrzymali na ból możemy znieczulić miejsca np Lidoxinem, który działa już po kilku chwilach.
  • Następnie podajemy ampułkę przygotowaną specjalnie dla nas na buzię. Roller z igłami do twarzy powinien być również rolkowany pod odpowiednim kątem, żeby jak najlepiej serum mogło wejść w głębię skóry. W czasie zabiegu warto jest delikatnie naciągnąć skórę.
  • Po przeprowadzonym zabiegu należy oczyścić buzię oraz roller z igłami do twarzy i położyć go w firmowym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na buzię należy położy krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować liczne wybroczyny, które przecież po paru dniach same się wchłoną. Powinno się również stosować kosmetyki mocno nawilżające. Efekt syntezy kolagenu jest długotrwały i średnio wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów.:

  • wielkość igły 0,2 – 0,25- zabieg potrafimy robić co 2 dni
  • wielkość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg potrafimy robić nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm sposób potrafimy robić nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg wykonujemy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy zapewnia fantastyczne wyniki. Skóra staje się elastyczniejsza, a zmarszczki po pewnym czasie stają się mało widoczne. Zabieg jest mocno powszechny i zdobył grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy kupić w markowych sklepach medycznych.