Coraz więcej kobiet nawet tych szczupłych boryka się z problemem cellulitu. Jego zmniejszenie nie jest szybkie. Na szczęście wiele klinik kosmetycznych oferuje zabiegi, jakie w prosty sposób pomogą Ci go zmniejszyć. COMPEX elektrostymulatory idealnie nadają się do tego ćwiczenia. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zmniejszy skórkę pomarańczową, lecz też zniweluje dyskomfort w okolicach barków czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to właściwie jest? Jest to jeden spośród najciekawszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pozytywny rezultat organizmu poprzez wydzielany prąd o małym napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie i odpręża. Kiedyś taki zabieg można było przeprowadzić jedynie w specjalnym gabinecie. Teraz COMPEX możemy zakupić i wykonać zabieg samemu w domu. COMPEX jak działa? Jest to bardzo proste narzędzie, które emituje prąd poprzez elektrody nalepione na wyselekcjonowane części ciała. Możemy wyróżnić dwa podstawowe rodzaje elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego typu urządzenia mają dwa tryby pracy, Dlatego aby wykonywać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch specjalnych urządzeń. COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 są to niesłychanie zaawansowane urządzenia na rynku. Korzystają z nich zasadniczo sportowcy, lecz też świetnie sprawdzają się w rehabilitacji jak też przy łagodzeniu bólu. COMPEX możemy kupić w sklepach medycznych. Kluczowe jest abyśmy wybrali właściwe narzędzie do naszych wymagań. Nie zawsze najkosztowniejsze znaczy najlepsze. Warto tu zaznajomić się ze specyfikację przed dokonaniem zakupu. COMPEX możemy je kupić w dwóch opcjach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wyselekcjonowanego modelu, do dyspozycji będziesz miał różnorodne właściwości MI. Jest to zaawansowana technologia, jaka sama zoptymalizuje narzędzie do stanu mięśni. W modelach bezprzewodowych technologia MI może być wyłącznie wykorzystywana za pomocą dodatkowego sensora, który znajduje się na dodatkowym przewodzie. Pomiar mięśnia jest realizowany w danym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł robi pomiar na od razu w każdej elektrodzie oddzielnie. COMPEX po jakim czasiesą widoczne rezultaty? W czasie użytkowania urządzenia możesz już zobaczyć np zniwelowanie bólu. Jednak jest to wynik tylko chwilowy. Na pewno przyniesie ulgę. Jednak żeby był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX używać często. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni i nerwów. COMPEX w domu na co jest korzystny:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej przyczynie
  • przeciążenie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • dyskomfort szyi dyskomfort kręgosłupa
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle miesiączkowe.

COMPEX czy warto? Jeżeli masz jeden spośród nazwanych problemów, warto na pewno zakupić urządzenie i często użytkować go w domu. Wyniki są niewątpliwie szybkie. Jednak jeśli na raka, masz rozrusznik serca lub padaczkę przed jego zastosowaniem musisz skonsultować się z lekarzem. Te schorzenia niewątpliwie dyskwalifikują cię do stosowania COMPEX.