Lyapko wałek do twarzy bez niklu najczęściej stosowany jest na rozmaite grupy ciała. Doskonale jest masować miejsca takie jak, szyja, barki, twarz i ręce itp. Wałek lyapko bez niklu jest wyprodukowany z niewielkich igieł, jakie w tym wypadku nie zawierają niklu. Jest to niebywale ważne w przypadku ludzi z alergią, które są na niego uczulone. Dzięki przesuwaniu wałka robi się na jego końcach prąd galwaniczny, który przekazywany jest na skórę. Jego kluczowym zadaniem jest regenerowanie skóry do wprowadzenia błyskawicznych sposobów naprawczych. Lyapko wałek do twarzy bez niklu idealnie sprawdza się właśnie do masażu mniejszych obszarów takich jak buzia. Reguluje on napięcie i likwiduje niewielkie zmarszczki, a co najważniejsze pobudza produkcję kolagenu. Na buzi powinno się używać igły od 0,2mm do maksimum 0,5 mm. Większe igły przeznaczone są do pozostałych partii ciała takich jak nogi, barki. Tutaj możemy skorzystać – wałek lyapko bez niklu o igłach nawet 2 do 5 mm. Wszystko jest uzależnione od nas samych. Ważne jest również rozstawienie igieł w wałku. Lyapko wałek do twarzy bez niklu https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-uniwersalny-z-iglami-35-mm-bezniklowy/3019 idealnie zwiększa swoje samopoczucie. Napięcie skóry jest o wiele mniejsze. Po zabiegu należy bardzo głęboko nawilżać skórę i zawsze zdezynfekować nasz wałek lyapko bez niklu. Bardzo idealnie sprawdza się także u pań borykających się z wypadaniem włosów. Już po kilku sesjach widać stymulacje cebulek włosów. Po jakiś 2 miesiącach możemy stwierdzić pojawienie się nowych „baby hair”.


Lyapko wałek do twarzy bez niklu jak go używać? Często robienie masażu, jest uzależnione od liczby wypustek. Im mniejsze tym możemy zabieg powtarzać nawet co 2 dni. Jeżeli mamy do czynienia z wypustkami od 1,5mm to zabieg nie powinien być prowadzony częściej niż co 3-4 tygodnie. Wałek lyapko bez niklu przeciwwskazania. Jak każde narzędzie ma swoje walory, natomiast ma również minusy. U pewnych ludzi nie powinno się go stosować. Należą do nich:

  • osoby u których toczy się infekcja
  • mają niezagojone rany,
  • ostre stany chirurgiczne,
  • nowotwory,
  • I okres ciąży.

Lyapko wałek do twarzy bez niklu po każdym zabiegu winien być oczyszczany. Należy jednak używać takiego preparatu, jaki nie zawiera alkoholu. Wiąże się to z tym|ostatnim|obecnym|aktualnym|owym|tymże|bieżącym, że guma na jakiej przymocowane są igły może po określonym momencie ulec zniszczeniu. Jeżeli wałek lyapko bez niklu jest użytkowany przez nas w domu, wystarczy opłukanie go mydłem i włożenie go do oryginalnego opakowania. Wałek lyapko bez niklu idealnie sprawdza się przy niwelowaniu cellulitu. Jego regularne stosowanie u pań po 3 miesiącach przynosi dobre wyniki. Przyrząd ma również szczególne wykorzystanie w zabiegach wyszczuplających i kształtujących sylwetkę. Lyapko wałek do twarzy bez niklu cieszy się wyjątkowo szerokim zainteresowaniem. Wybór w marketach jest rzeczywiście bardzo duży, zatem powinniśmy dostosować jego przeznaczenie do swoich oczekiwań.